ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ-ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-23
ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-23
Α1 τάξη : Σταυροπούλου Ειρήνη
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Α2 τάξη : Καζώνη Παρασκευή
1η Πέμπτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Β τάξη : Πουγούνια Αικατερίνη
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Γ΄ τάξη : Πετρίδενα Αγγελίνα Πορταϊτισσα
1η Τρίτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Δ1 τάξη : Καφεσάκη Αργυρώ
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Δ2 τάξη : Ιάκωβος Ιωάννης Πανορμίτης
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Ε τάξη : Δεληγκάρη Ολυμπία
1η Πέμπτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
ΣΤ1 : Ευθυμίου Ευθύμιος
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
ΣΤ2 : Ζαγοριανού Μαρία
1η Τετάρτη, κάθε μήνα 13:15-14:00
Αγγλικών :Μαϊλλη Θεμελίνα
1η Τετάρτη, κάθε μήνα 13:15-14:00
Γερμανικών : Κιάκου Αντωνία
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Γαλλικών : Χριστοδούλου Αθηνά
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Φυσικής Αγωγής : Νίκου Γρηγόριος
1η Πέμπτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Πληροφορικης : Φωλίνας Νικόλαος
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Εικαστικών : Χατζημουράτη Μαρία
1η Τρίτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Μουσικής : Πιζάνια Ειρήνη
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Θεατρικής Αγωγής : Μπατζέλα Όλγα
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Παράλληλης στήριξης : Χριστοδούλου Άννα Νικολέττα
1η Τετάρτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Παράλληλης στήριξης : Χατζηδάκη Καλλιόπη
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Ε.Β.Π. : Κυριακίδης Βασίλειος
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Επιπλέον κάθε εκπαιδευτικός θα έχει τη δυνατότητα να καλεί συγκέντρωση γονέων – κηδεμόνων, όποτε αυτό κρίνεται απαραίτητο, εκτός διδακτικού ωραρίου, τηρώντας πάντα το υγειονομικό πρωτόκολλο και με την άδεια της διευθύνσεως του σχολείου.
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Α2 τάξη : Καζώνη Παρασκευή
1η Πέμπτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Β τάξη : Πουγούνια Αικατερίνη
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Γ΄ τάξη : Πετρίδενα Αγγελίνα Πορταϊτισσα
1η Τρίτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Δ1 τάξη : Καφεσάκη Αργυρώ
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Δ2 τάξη : Ιάκωβος Ιωάννης Πανορμίτης
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Ε τάξη : Δεληγκάρη Ολυμπία
1η Πέμπτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
ΣΤ1 : Ευθυμίου Ευθύμιος
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
ΣΤ2 : Ζαγοριανού Μαρία
1η Τετάρτη, κάθε μήνα 13:15-14:00
Αγγλικών :Μαϊλλη Θεμελίνα
1η Τετάρτη, κάθε μήνα 13:15-14:00
Γερμανικών : Κιάκου Αντωνία
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Γαλλικών : Χριστοδούλου Αθηνά
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Φυσικής Αγωγής : Νίκου Γρηγόριος
1η Πέμπτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Πληροφορικης : Φωλίνας Νικόλαος
1η Παρασκευή, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Εικαστικών : Χατζημουράτη Μαρία
1η Τρίτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Μουσικής : Πιζάνια Ειρήνη
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Θεατρικής Αγωγής : Μπατζέλα Όλγα
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Παράλληλης στήριξης : Χριστοδούλου Άννα Νικολέττα
1η Τετάρτη, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Παράλληλης στήριξης : Χατζηδάκη Καλλιόπη
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Ε.Β.Π. : Κυριακίδης Βασίλειος
1η Δευτέρα, κάθε μήνα 13:15 -14:00
Επιπλέον κάθε εκπαιδευτικός θα έχει τη δυνατότητα να καλεί συγκέντρωση γονέων – κηδεμόνων, όποτε αυτό κρίνεται απαραίτητο, εκτός διδακτικού ωραρίου, τηρώντας πάντα το υγειονομικό πρωτόκολλο και με την άδεια της διευθύνσεως του σχολείου.